Autor Wątek: Multimedia  (Przeczytany 1365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tabasa

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Multimedia
« dnia: Czerwiec 15, 2017, 13:52:08 »
Czyli jaki mamy poziom informacyjny funkcjonujący w szkole?

Jestem za tym, żeby na pewno była gazetka szkolna (któryś z graczy może chcieć pisać dla niej), natomiast rola redaktora naczelnego byłaby obsadzona naszym NPC-em. Co Ty na to?

Co myślisz o szkolnym blogu? Może pisany przez tajemniczego ucznia/uczennicę, wykładający najnowsze ploteczki, kto z kim i tak dalej?

Jeśli masz jeszcze jakieś pomysły, wpisuj :)

Autumm

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Multimedia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2017, 15:07:47 »
Chodzi ci o sposób przekazywania wiedzy o świecie graczom?

Myślę że szkolne radio byłoby super sprawą :) Tu można dać ciekawego NPC'a jako hosta, i to by było zamiast gazetki. A co do blogaska, tu też jest potencjał na drugiego NPC'a (np. jakąś szkolną plotkarę), tyle że bym nie dopuszczała na razie tam graczy - to mógłby być blog, na którym oprócz plotek pojawiałby się jakieś "tajemnicze" wskazówki, sugestie etc.

Tabasa

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Multimedia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2017, 15:14:14 »
Fakt, radiowęzeł jest lepszym pomysłem, nasz NPC będzie mógł w ten sposób informować wszystkich o zbliżających się sezonowych imprezach i tak dalej. Co do bloga, to myślałam o tym, żeby nie wiadomo było do końca, kto się tym zajmuje. Co do reszty, zgadzam się w pełni :)

Autumm

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Multimedia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2017, 15:45:44 »
No i ok, do listy NPC trafia więc dwójka: "tajemniczy bloger/ka" i "[wstaw imię] radioprezenter" ;)

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wieszczkiarenyalbionu duskwood bcpoland forumfotograficzne nowewienislawowo